Leszno, dnia 29.06.2021 r.

 

Potencjalni Zamawiający

 

Miejski Zakład Zieleni w Lesznie Sp. z o. o. to podmiot specjalizujący się   w kompleksowym świadczeniu usług ogrodniczych, szczególnie na terenach miejskich, jak również ogrodach prywatnych, firmach czy instytucjach, wspólnotach mieszkaniowych, parkach oraz placach zabaw. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji i utrzymania terenów zieleni, świadcząca swoje usługi nie tylko na rynku lokalnym.

Wychodząc   naprzeciw   oczekiwaniom    obecnych,    jak   i   potencjalnych   klientów nasza firma nieustannie  doposaża się w nowoczesny i wydajny sprzęt, taki na przykład jak kosiarka Spider ILD02 EFI. Sterowana radiem kosiarka skarpowa Spider została zaprojektowana do utrzymania terenów nierównych i trudno dostępnych, o nachyleniu nawet do 60 º. Świetnie sprawdza się również w koszeniu znacznych powierzchni płaskich.

Kosiarka doskonale radzi sobie z zaroślami, dziko porosłymi terenami zielonymi oraz niekoszonymi regularnie trawami. Świetnie nadaje się do parków, skarp, boisk lub terenów rekreacyjnych, gdzie wymagana jest wysoka jakość koszenia.

Kosiarka Spider jest niezastąpiona zwłaszcza podczas konserwacji rowów, stoków i skarp  w pobliżu dróg. Jest wykorzystywana do utrzymywania terenów ogrodniczych (sady, szkółki leśne), tereny sportowe, składowiska odpadów, tereny wokół lotnisk, pola golfowe.

Kosiarka posiada unikalny system napędu, co pozwala na korzystanie z kosiarki w okolicach zbiorników wodnych, wałach przeciwpowodziowych, zaporach.

Kosiarka posiada 4-kołowy układ napędowy, co pozwala na korzystanie z niej na terenach podmokłych oraz obszarach chronionych przyrodniczo.

Wszystkie usługi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę  posiadającą  wieloletnie doświadczenie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając kompleksową realizację zleceń, od przygotowania i oczyszczenia terenu, przez pomoc i fachowe doradztwo w doborze roślinności, aż do usług pielęgnacyjnych zrealizowanych wcześniej prac.

Zapraszamy do współpracy!